Малювання – перший вид творчої діяльності дитини. З раннього віку діти беруться за олівці і фарби, створюючи поки ще “неслухняними” ручками свої живописні шедеври. Вже до початкової школи малювання стає усвідомленим, систематичним заняттям. На цьому етапі абсолютно не важливо, чи є у дитини художній хист. Уроки малювання для нього – це обов’язкова умова формування і розвитку різнобічної, гармонійної особистості.
Користь малювання для дітей безсумнівна і обгрунтована з наукової точки зору:
малювання дуже добре прокачує мозок. Малювання допомагає освоїти швидкочитання. Малюнки допомагають краще чути, жити усвідомлено і вчать помічати дрібниці. Малювання – дуже хороша ранкова зарядка для мозку! Художні заняття розвивають дрібну моторику, а це – стимуляція ділянок мозку, відповідальних за мислення, мову, зорову і рухову пам’ять, координацію. Під час малювання задіяні обидві півкулі головного мозку, активно виникають міжпівкульні зв’язки. У дитини розвивається просторовий інтелект і уява.
Користувачі - діти КирилоГаннівської бібліотеки-філії часто проводять свій вільний час за малюванням у бібліотеці. Тут є все необхідне: олівці, фарби, папір, великий вибір розмальовок. Виставки дитячих робіт з малювання часто експонуються під час проведення бібліотечних заходів.
Малювання навчає не лише розвивати уяву і фантазію. Воно вчить порівнювати та аналізувати. Формується гарний почерк, розвивається спритність і швидкість реакції, виробляється посидючість і дисциплінованість
Немає коментарів:
Дописати коментар